Loading...
Usługi

Busy do Niemiec – niedroga alternatywa dla tanich linii lotniczych

Komfortowe i szybkie busy do Niemiec są chętnie wybierane przez Polaków jako środek transportu. Niedrogie bilety, przystanki w wielu miejscowościach oraz punktualność to tylko kilka z wielu cech, które przemawiają na korzyść busów.

Niemcy są popularnym kierunkiem podróży z Polski. Polacy jeżdżą do Niemiec w celach zawodowych, edukacyjnych, turystycznych, a także rodzinnych – mieszka tam wielu naszych rodaków. Jako środek transportu najchętniej wybierane są busy do Niemiec – dużo tańszy oraz często wygodniejszy sposób podróżowania niż tanie linie lotnicze czy pociąg.

Busy do Niemiec zamiast samolotu. Jakie korzyści dla podróżnych?

Z jakiego powodu podróżni tak chętnie wybierają busy do Niemiec? Przede wszystkim jest to minimum formalności – wystarczy bilet wydrukowany na kartce lub w formie elektronicznej pokazany na ekranie telefonu. Ponadto nie funkcjonują tak restrykcyjne ograniczenia gabarytów bagażu jak w przypadku samolotu. Istotny jest także brak kolejek do odprawy, która nierzadko trwa wiele godzin. Ryzyko opóźnień busów do Niemiec jest ponadto bardzo niskie, a postoje robione po drodze pozwalają rozprostować ciało znajdujące się długo w jednej pozycji. To także moment, aby skorzystać z toalety czy zjeść obiad w restauracji, których nie brakuje na terenach dużych i nowoczesnych stacji benzynowych.

Jedną z  polskich firm oferujących busy do Niemiec jest firma POLCAR Z Lublina. Polcar zapewnia przewóz osób na trasie Polska-Niemcy i z powrotem. Oferuje rozbudowaną trasę, która umożliwia zabranie osób nie tylko z dużych ośrodków miejskich, ale także wielu małych miejscowości. Busy do Niemiec Polcar dowożą podróżnych do wielu niemieckich miast: Monachium, Augsburga, Lipska czy Norymbergii.

Komfortowe Mercedes Benz Sprinter uprzyjemniają podróż

Busy do Niemiec, oferowane przez firmę Polcar, to wysokiej klasy flota samochodów Mercedez Benz Sprinter, dzięki czemu podróżni odbywają trasę w bardzo komfortowych warunkach. Auta są regularnie serwisowane i wyposażone w liczne udogodnienia, takie jak klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, regulowane siedzenia, które umilają czas spędzony w drodze. Podczas podróży pasażerowie mogą liczyć na opiekę wykwalifikowanych kierowców oraz środki zwiększonej ostrożności.

Warto podróżować ze sprawdzonym przewoźnikiem

Decydując się na podróż do Niemiec busem, warto wybrać przewoźnika z doświadczeniem, kompetencjami i odpowiednimi certyfikatami. Polcar posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych oraz Licencję na Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób. To wraz z wieloletnim doświadczeniem (od 1991 r.) sprawia, że jest to przewoźnik godny zaufania. Busy do Niemiec oferowane są nie tylko klientom indywidualnym, ale także firmom poszukującym transportu grup pracowniczych, a także biurom i agencjom pracy.

Chcesz wiedzieć więcej? Cennik, ofertę oraz listę przystanków marki Polcar znajdziesz na http://www.polcarbus.com/.

Busy do Niemiec – niedroga alternatywa dla tanich linii lotniczych
Oceń ten wpis

Podziel się!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *